-

Report

Kroučová – Zápas dvou celků ze spodní části tabuly nabídlo 23. kolo rakovnického OP. Na hřiště Kroučové, která si vede v tabulce lépe než soupeř, zajížděly Lány, které řeší záchranářské problémy. Druhý nejméně skórující celek soutěže svou domácí pevnost neuhlídal a Lány si tak odvezly cenné tři body.

Na hřišti jeden tým

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří svou snahu přetavili v gól již v 9′, kdy se prosadil hlavou Švolba – 0:1. Lány nadále chtěly hrát a byla na nich vidět chuť k zápasu. Další branka padla v 17′, kdy se prosadil Keller a navýšil tak vedení svého týmu – 0:2. Domácí byli dvěma góly zaskočeni a hostující tým si nadále zbytek poločasu ohlídal a do kabin šla Kroučová s dvougólovým mankem.

Gól přímo z rohu

Hlavně nic nepodcenit a hrát až do konce. To bylo jistě hlavním tématem v kabině Lán. Střídající Mocsonoky krátce po zahájení druhé půle měl obrovskou šanci, když se řítil sám na Tomeše. Ten jeho zakončení výborným zákrokem vytěsnil mimo tři tyče a udržoval tak naději Kroučové na bodový zisk. Čas plynul a domácí před sebou měli stále dvoubrankové manko.

V 76′ měla Kroučová k dispozici rohový kop, ke kterému se postavil Husák. Jeho točený centr směřoval na přední tyč, která byla špatně zajištěná a míč skončil v síti – 1:2. Kroučová v poslední patnáctiminutovce dokázala vyvinout tlak, ale na vyrovnání to nestačilo, a tak se mohli radovat hosté.

Pro Lány to bylo důležité vítězství, neboť Senomaty prohrály v Mutějovicích. Do konce soutěže zbývají tři kola a ve hře je tak devět bodů, kterých budou chtít zachraňující se celky získat co nejvíce.