-

Report

Kolešovice – Na hřiště Kolešovic přijela Kroučová, která z pěti posledních zápasů získala pouze dva body za penaltovou výhru nad Lišany. Domácí celek tři zápasy po sobě neprohrál. Na jaře skončil vzájemný souboj lépe pro Kroučovou a Kolešovice tak měly co oplácet. Kroučová ale i tentokrát zvládla soupeře porazit a odvezla si všechny tři body.

Problém s proměňováním šancí

Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří byli od úvodních minut aktivnější. Během prvního poločasu měli Kolešovičtí více šancí, ale jen jednu dokázali proměnit. Ve 26′ otevřel skóre zápasu Polánek – 1:0. Kroučovou gól nepoložil a ve 37′ se dočkala vyrovnání zásluhou Škuthana – 1:1. Do kabin šly oba celky za nerozhodného stavu, kdy zejména domácí může mrzet neproměňování šancí.

Půl hodiny v deseti a přesto výhra!

Nástup do druhého poločasu vyšel lépe Kroučové, když minutu po zahajujícím hvizdu hlavního sudího skóroval Jan Husák – 1:2. Kolešovice zaspaly začátek druhé půle, což se jím vymstilo. V 57′ se nelíbil výrok rozhodčího hostujícímu Jakubovi Husákovi, který si za vulgární hodnocení vysloužil kartu barvy červené a oslabil tak svůj tým.

Kolešovičtí tak před sebou měli více než půl hodinu proti deseti. V 66′ se dočkali vyrovnání, když se prosadil Roubík – 2:2. I přes početní nevýhodu si ale domácí nedokázali vytvořit šance, ze kterých by skórovali a otočili tak zápas ve svůj prospěch.

S přibývajícím časem jakoby domácím docházela fyzička, nedostupovali hráče soupeře, prohrávali souboje a nechávali Kroučové příliš prostoru. To se jím stalo osudné! V 86′ dokázal nový hráč na hřišti Císař vstřelit branku a strhnout vedení na stranu svého týmu – 2:3. Domácí vsadili vše na jednu kartu, ale vyrovnat nedokázali. Ba naopak v 90′ udeřilo na druhé straně, když se prosadil po pěti minutách pobytu na hřišti Trkal – 2:4.