-

Report

Senomaty – Líbivý fotbal, který ne vždy přinese body. To byl případ Senomat, který v tomto zápase ale neplatil. Domácí šli do utkání jako favorit, Kroučová mohla jen překvapit. To se nestalo a tři body zůstaly v Senomatech.

Kroučová do poločasu snížila vedení Beranů

Na první branku zápasu se čekalo až do 30′, kdy se jako první zapsal do listiny střelců domácí Trešl – 1:0. Krátce po něm poslal Senomaty do dvougólového náskoku Havel – 2:0. Kroučová ale herně nezaostávala a odměnou jí byl snižující gól Machovského, který využil chyby v domácí rozehrávce a potrestal ji – 2:1.

„První poločas byl docela vyrovnaný, i když jsme byli o něco lepší my. Měli jsme dvougólový náskok, který se ale hostům podařilo zmenšit. Kroučová nepůsobila vůbec špatným dojmem,“ řekl k prvnímu poločasu senomatský Jaroslav Kodeš.

Senomaty ovládly druhý poločas

Nástup do druhé půle byl v režii Beranů. Kroučovská defenziva odolávala do 60′, kdy se trefil Vávra – 3:1. Dobře chytající Tomeš se snažil leč mu síly stačily, ale o minutu později akci po ose Karnold – Vávra – Karnold zabránit nedokázal. Na začátku pohledné akce Karnold vybídl Vávru do ulice, ten potáhl míč, nacentroval přesně do prostor, kde se ocitl nabíhající Karnold a ten hlavou rozvlnil síť – 4:1.

I Kroučová se dostala do dvou velkých hlavičkových příležitostí, ale domácí v obou případech podržel Kučaba. V 80′ přidaly Senomaty další branku, kterou vstřelil Karnold – 5:1. Definitivní podobu výsledku dal v 86′ Mácha a to bylo to poslední, co zápas nabídl – 6:1.

„Oproti prvnímu poločasu v tom druhém došla Kroučové síla a my jsme ji jednoznačně přehrávali. I Kroučová se ale dostala do šancí, ale v nich nás podržel brankář Kučaba. Na druhé straně se blýskl i Tomeš, který přes šest inkasovaných branek dalším třem zabránil“, shrnul dějství druhé půle Jaroslav Kodeš.