-

Report

Kroučová – Papírovým favoritem byli hosté, ale domácí Kroučová mohla těžit jak z domácího prostředí, tak z nepovedené jarní sezóny Ohnivců, která byla opravdu nepovedená. Městečko ale v prvním kole neponechalo nic náhodě a zvítězilo.

Rychlá odpověď Kroučové

Cíl obou týmů byl jasný. Kroučová chtěla potrápit Ohnivce a každý bod by pro ni byl dobrý. Naopak Městečko chtělo na hřišti domácího celku vyhrát. K výhře měli Ohnivci přeci jen dobře nakročeno, když se krátce po půlhodině hry trefil Šnídl – 0:1. Kroučovou ale gól nepoložil, ba naopak minutu po úvodní brance přispěchal s gólovou odpovědí Machovský a bylo vyrovnáno – 1:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Městečko si vedení pohlídalo

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kteří se také dočkali vedoucí branky. Svůj postup na branku zakončil s přehledem Prokop a vrátil tak vedení Ohnivcům – 1:2. Gólovou pojistku přidal v 68′ svým druhým zásahem kanonýr Šnídl a domácí tak měli bodový zisk zase o něco dále – 1:3. I přes záverečnou snahu se Kroučová snížení nedočkala, a tak všechny tři body putovaly do Městečka.