-

Report

Kroučová – Domácí tým se představil po desetigólovém výprasku ve Hředlích proti Jesenici, která šla do utkání v roli favorita. Tento fakt hosté potvrdili a z Kroučové odvážejí plný počet bodů.

Jednogólové manko pro domácí

Na první branku se v Kroučové muselo čekat do 23′, kdy se jako první zapsal na listinu střelců hostující Vít Fiala – 0:1. A v prvním poločase na ní zůstal sám, neboť po kombinačních akcí se Jesenice podruhé neprosadila a do kabin šla s jednogólovým vedením.

Druhá půle v režii Jesenice

Pro domácí jednogólová ztráta znamenala naději na dobrý výsledek, ale vstup do druhé půle se Kroučové nevyvedl. Minutu po rozehrávce se prosadil opět Vít Fiala – 0:2. V 55′ vedení Jesenice navýšil střídající a zároveň nejmladší hráč na hřišti Kolář – 0:3.

I domácí se ale ozvali s gólovou trefou. V 73′ snížil po pěti minutách na hřišti Petráček – 1:3. Jesenice však žádné drama nepřipustila a v 79′ odskočila soupeři o další gól, který vstřelil Horvát – 1:4. Definitivní podobu dal výsledku svým druhým zásahem Kolář – 1:5.