700

Aktuality

Facebook

3 days ago

🤍💙 Kroučová 6 - 5p ČistáNEVÍDANÝ OBRAT V PŘEDKOLE POHÁRU 😲Sezóna 2021/2022 odstartovala a to ve velkém stylu 💥 K prvnímu ostrému zápasu tohoto roku přijela Čistá se kterou jsme se utkali o postup do 1. kola okresního poháru.Utkání začalo opatrně a moc šancí k vidění nebylo, to změnila až 21. minuta kdy se hostující útočník prodral do pokutového území, kde jej fauloval domácí brankář a hosté si pokutovým kopem poradili - 0:1. Za další dvě minuty bylo ještě hůře, když se po centru z levé strany prosadil hlavou přesně k tyči hostující hráč - 0:2. A to pořád nebylo vše, za další čtyři minuty jsme prohrávali již o tři branky - 0:3. Poločas hrůzy jsme zakončili čtvrtou inkasovanou brankou - 0:4.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a soupeř nejspíš polevil protože ho hřálo čtyřgólové vedení. V 55. minutě snížil po chybě hostující obrany Jan Husák - 1:4. Na další gól se čekalo poměrně dlouho, přesněji do 72. minuty. Postaral se o něj opět Jan Husák a snižoval na 2:4. Hosté začali být nervózní a my jsme se stále více tlačili do zakončení. Jenže v 78. minutě přišla chyba v obraně a Čistá vstřelila pátou branku - 2:5. Poté se ovšem začali dít věci ‼ V 82. minutě vykřesal naději Luboš Vajnar krásnou křižnou střelou - 3:5. Za další tři minuty vznikl před hostující brankou závar po rohovém kopu, volný balón si našel Ji Ra a hlavou snížil na rozdíl jediné branky - 4:5 ‼ A pořád to nebylo vše ‼ V 90. minutě se k balónu dostal Jan Husák a zblízka svým třetím zásahem v zápase srovnal na konečných 5:5 💥Neuvěřitelný závěr jsme mohli vyšperkovat v penaltovém rozstřelu. Ten pro nás ale nezačal dobře. Jako první neproměnil Aleš Mildorf, jenže poté domácí brankář Jirka Tomeš zlikvidoval dva pokusy hostů a Honza Kováčik se nemýlil. Čistá neproměnila ani třetí pokutový kop, naopak Luboš Vajnar s přehledem proměnil. Ve čtvrté sérii selhal Ji Ra a Čistá proměnila. Poslední pokutový kop ovšem Jan Husák proměnil a neskutečný obrat byl na světě ‼Heroickým výkonem ve druhém poločase jsme si zajistili postup do prvního kola okresního poháru kde vyzveme příští sobotu Roztoky ⚽ 🤍💙 Těšíme se na Vaši podporu ... Zobrazit víceZobrazit méně

2 weeks ago

🤍💙 Během posledních téměř dvou měsíců jsme odehráli několik přátelských zápasů abychom si v Kroučové opět po koronavirové pauze připomněli jak "chutná" fotbal ⚽ K prvnímu zápasu od října minulého roku jsme nastoupili proti Lišanům, ale bohužel nám nepřálo počasí a zápas musel být předčasně ukončen již ve 13. minutě. ⛈🌧 O týden později jsme přivítali celek z Ročova a fanoušci si mohli po 8 měsících zase užít fotbal na kroučovském hřišti - zvítězili jsme 5:1 💥. Dalším soupeřem byl Panenský Týnec, kterému jsme nadělili 7 branek. Poté přišel na řadu tradiční kroučovský memoriál. Vzhledem k situaci se neodehrál formou miniturnaje jak bývá zvykem, ale utkali jsme se s výběrem Václava Hajného ve kterém se objevili i tváře spojené s kladenskými Rytíři 🏒 I tentokrát jsme se pořádně rozstříleli a zvítězili 5:2. Závěrečnou akcí před nadcházející sezónou měl být memoriál v Řevničově, ale ani tam pořadatelům doba nepřála a z klasického turnaje se stal přátelský zápas s tamním mužstvem. S ambiciózním celkem z II. třídy jsme sehráli velice vyrovnané utkání a nakonec se rozešli smírně 2:2. Věříme že jsme na nadcházející sezónu připraveni a doufáme že nás budete při našich zápasech podporovat - těšíme se Vás. 🤍💙 ... Zobrazit víceZobrazit méně

2 weeks ago

🤍💙 Již 01. 08. odehrajeme první soutěžní utkání tohoto roku‼️‼ Na našem hřišti přivítáme tým Čisté, se kterým odehrajeme předkolo okresního poháru. V případě postupu sehrajeme další týden 1. kolo okresního poháru. ⚽️📆 Odkaz na událost: https://fb.me/e/2n1wHWbLS ... Zobrazit víceZobrazit méně